Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne, teoretycznie nie wiele różni się bardzo od pozycjonowania ogólnego jednak wymaga nieco innego podejścia. Ma ono na celu zwiększenie widoczności Twojej witryny w wynikach wyszukiwania po wpisaniu zapytania związanego z danym regionem, najczęściej miastem lub miejscowością. Nasza firma seo77.pl działa na terenie całej Polski mimo, że siedziba mieści się w Gdańsku skąd mamy wielu Klientów. Często pracujemy też z firmami z Wejherowa, Pucka, Lęborka, Tczewa, Kościerzyny, Kartuz, Starogardu Gdańskiego, Chojnic, Słupska i wielu innych miejscowości z całej Polski.
Pozycjonowanie lokalne - dla kogo?

Pozycjonowanie lokalne skierowane jest dla każdego właściciela strony firmowej czy osobistej. Ten rodzaj optymalizacji szczególnie ważny jest dla właścicieli sklepów internetowych, punktów usługowych, restauracji, salonów fryzjerskich etc.

features

Zapytaj o pozycjonowanie lokalne  Zwiększ widoczność Twojej firmy

  Z pozycjonowania lokalnego korzysta też wielu lekarzy i stomatologów aby zwiększyć widoczność swojej strony w danym regionie. Reasumując z tego rodzaju pozycjonowania powinny korzystać firmy, które działają lokalnie. Przedsiębiorstwa, dla których pozycjonowanie lokalne sprawdzi się najlepiej to takie które:

  • świadczą usługi w danej miejscowości i posiadają sklepy czy biura stacjonarne w danym mieście,
  • sprzedają produkty o dużych gabarytach, których transport do innej lokalizacji jest utrudniony – większość internautów szuka tego typu takich sklepów w pobliżu swojego zamieszkania (np. artykuły budowlane, meble, samochody itp.)
  • hotele, atrakcje turystyczne w danym mieście,
  • oferują usługi transportowe, są placówkami edukacyjnymi (np. uczelnie, szkoły, biblioteki itp.),
  • oferują pracę w danym mieście/regionie.

  Zachęcamy także do sprawdzenia pozostałych usług SEO:  Audyt linków, Optymalizacja SEO, Pozycjonowanie stron, Audyt SEO, Przyspieszenie strony WordPress oraz SEO Techniczne.