Przyspieszenie strony WordPress

Zadbaj o prędkość ładowania Twojej strony opartej na WordPress i osiągaj lepsze wyniki w wyszukiwarce Google.

Twoja strona WordPress, ładuje się zbyt długo i zniecierpliwieni klienci ją zamykają? W większości przypadków to właśnie szybkość ładowania strony sprawia, że Twoje działania SEO nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Zobacz, jak możemy Ci pomóc!

 

Przyspieszenie WordPress

Szybsza strona to przede wszystkim większa wygoda dla użytkowników i lepsza konwersja!

features

Zapytaj o przyspieszenie strony WordPress  Przyspiesz swoją stronę WordPress

  Przyspieszenie ładowania strony to przede wszystkim ułatwienie dla użytkownika. Nikt z nas nie lubi czekać aż strona się załaduje, wszystkie grafiki będą widoczne i będziemy mogli wykonać działanie na stronie. Jeśli strona www ładuje się zbyt wolno, to zazwyczaj przechodzimy na inną o podobnej tematyce.

  Zalety przyspieszenia strony to przede wszystkim:

  • Lepsze postrzeganie strony przez algorytmy Google. Szybkość ładowania strony jest bowiem czynnikiem rankingowym Google. Oznacza to  tyle, że im szybciej ładuje się Twoja strona tym będzie lepiej premiowana przez Google.
  • Jest to też element oceny jakości strony przez Google, który jest brany pod uwagę przy ustalaniu stawek w reklamach Google Ads. Przyspieszając stronę możesz zmniejszyć koszty reklam w Google Ads.

  Jak wygląda usługa przyspieszenia strony?

  Usługa przyspieszenia strony opartej na WordPressie jest jednorazową, niemal natychmiastową usługą. Średni czas realizacji to 7 dni. Cały proces jest podzielony na cztery części:

  • Na początku weryfikujemy, czy nasze działania mogą przynieść oczekiwany rezultat. Na tym etapie rozpoznamy jaki rodzaj prac musi być wykonany aby strona ładowała się szybciej.
  • Na podstawie powyższej analizy przygotowujemy plan optymalizacji oraz tworzymy kopię zapasową strony w obecnym stanie. Jest to konieczne zabezpieczenie przed możliwymi błędami.

  Zachęcamy także do sprawdzenia pozostałych usług SEO:  Audyt linków, Optymalizacja SEO, Pozycjonowanie lokalne, Pozycjonowanie stron, Audyt SEO oraz SEO Techniczne.

   

  • Wykonujemy wszystkie konieczne prace. Jest to najbardziej czasochłonny etap, w którym wykonujemy wszystkie prace w odpowiedniej kolejności.
  • Na koniec jeszcze raz analizujemy stronę za pomocą narzędzi i przygotowujemy podsumowanie wykonywanych działań i ich efektów.