Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych to złożony proces składający się z wielu różnych czynników. Jest ich około 200 i to one wpływają na obecność danej strony internetowej na pierwszej stronie wyników wyszukiwania czyli w tzw. TOP 10.

Strona internetowa,  bez pozycjonowania nie będzie widoczna w zasadzie dla nikogo. Dopiero tworzenie wartościowych treści, unikalnych opisów produktów i odpowiednia praca z kodem strony czy właściwym linkowaniem doprowadzi do tego, że Twoja strona zacznie przeskakiwać w wynikach wyszukiwania na wybrane frazy.

Pozycjonowanie stron www

Skorzystaj z formularza i wyślij zapytanie o Pozycjonowanie

Dlaczego warto pozycjonować stronę?

Pozycjonowanie

Celem każdej strony jest zawsze pierwsza strona wyników wyszukiwania – to na niej zatrzymuje się ponad 90% użytkowników korzystających z wyszukiwarki Google

Dobrze pozycjonowana strona internetowa wpływa na reputację firmy. Wielu internautów wciąż pomija widoczne w wyszukiwarce reklamy Google Ads  i automatycznie przechodzi do wyników organicznych. Bycie na pierwszych miejscach jest zatem nie do przecenienia. 

Warto także nadmienić, że pozycjonowanie stron jest stosunkowo tanią metodą na pozyskiwanie wysoko jakościowego ruchu na danej stronie. Minusem pozycjonowania jest jedynie fakt, że praca ze stroną  zajmuje stosunkowo sporo czasu. Jeżeli jest to rzecz do zaakceptowania przez Ciebie – skorzystaj z poniższego formularza i napisz do nas!

Skorzystaj z naszego formularza i wyślij zapytanie o Google Ads