Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych to złożony proces składający się z wielu różnych czynników. Jest ich około 200 i to one wpływają na obecność danej strony internetowej na pierwszej stronie wyników wyszukiwania czyli w tzw. TOP 10.

Strona internetowa,  bez pozycjonowania nie będzie widoczna w zasadzie dla nikogo. Dopiero tworzenie wartościowych treści, unikalnych opisów produktów i odpowiednia praca z kodem strony czy właściwym linkowaniem doprowadzi do tego, że Twoja strona zacznie przeskakiwać w wynikach wyszukiwania na wybrane frazy.

99+
Zadowoleni Klienci
5+
Lat doświadcznia
100+
Projektów SEO
156+
Konsultacji SEO
Zapytaj o SEO dla Twojej strony    Dlaczego warto pozycjonować stronę?

    Celem każdej strony jest zawsze pierwsza strona wyników wyszukiwania – to na niej zatrzymuje się ponad 90% użytkowników korzystających z wyszukiwarki Google.

    Dobrze pozycjonowana strona internetowa wpływa na reputację firmy. Wielu internautów wciąż pomija widoczne w wyszukiwarce reklamy Google Ads  i automatycznie przechodzi do wyników organicznych. Bycie na pierwszych miejscach jest zatem nie do przecenienia.

    Warto także nadmienić, że pozycjonowanie stron jest stosunkowo tanią metodą na pozyskiwanie wysoko jakościowego ruchu na danej stronie. Minusem pozycjonowania jest jedynie fakt, że praca ze stroną  zajmuje stosunkowo sporo czasu. Jeżeli jest to rzecz do zaakceptowania przez Ciebie – skorzystaj z poniższego formularza i napisz do nas!

    Zachęcamy także do sprawdzenia pozostałych usług SEO:  Audyt linków, Optymalizacja SEO, Pozycjonowanie lokalne, Audyt SEO, Przyspieszenie strony WordPress oraz SEO Techniczne.